Міжнародні можливості здобувачів освітньої програми «Маркетинг» в Університеті імені Альфреда Нобеля

Щосеместру здобувачі освітньої програми «Маркетинг» беруть участь у програмах академічної мобільності, які пропонує Університет імені Альфреда Нобеля. Найбільш популярна програма – це «Семестр за кордоном» – можливість навчатися безкоштовно впродовж семестру у ЗВО-партнері у Польщі, Хорватії, Туреччині, Іспанії тощо. Учасники програми покривають лише витрати на дорогу, проживання та харчування. Здобувачі навчаються за обраними дисциплінами, вдосконалюють англійську мову, адже навчання відбувається саме англійською, та перебувають у міжкультурному середовищі, а цей досвід наразі дуже цінують роботодавці. Деякі здобувачі спеціально планують свій навчальний процес так, щоб навчатися кожного семестру в різних університетах та в різних країнах. Ця програма «Семестр за кордоном» доступна з 2 року навчання.

Є програми й короткострокових стажувань, вони також мають попит серед здобувачів.

Крім того, кожного семестру здобувачі долучаються на конкурсних засадах до унікальної програми віртуальної мобільності та вивчають економіку, туризм, програмування, мову та літературу чи міжнародний маркетинг під керівництвом професора з ЗВО-партнера разом з іншими студентами з усього світу.

Нагадаємо, що вже з першого курсу всі студенти інтенсивно вивчають англійську мову, 8 годин на тиждень. Є можливість долучитися до програми «+F»: вивчати французьку та брати участь у стажуваннях у Франції або навчатися за програмами подвійних дипломів у французьких університетах.

Приєднуйтеся до команди успішних!

Вивчайте маркетинг в Університеті імені Альфреда Нобеля!