Міжнародний проєкт «Східне партнерство»

Галина Рижкова, доцент кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля в рамках міжнародного проєкту «Східне партнерство» (DAAD) з 3 липня по 10 липня 2023 р. взяла участь у ряді заходів, а саме: семінарі з цифрового навчання (формати, методи, інструменти, платформи), практикумі з розробки та застосування антикризових методів навчання, презентації та практичному навчанні у студії відеопродакшн, семінарі з застосування генеративних інструментів ШІ, записі подкастів. В процесі активної взаємодії представників трьох європейських університетів (Бранденбурзького університету прикладних наук (Німеччина), Університету імені Альфреда Нобеля (Україна), Національного університету «Одеська політехніка» (Україна) обговорили спільні заходи на майбутнє. Спілкування з В. Майстер, віце-канцлером Бранденбурзького університету прикладних наук з якості навчання та міжнародної діяльності дозволило визначитися з векторами співпраці німецьких і українських ЗВО у сфері освіти і наукових досліджень.

Отримані знання і навички безумовно будуть корисні та використані університетами-партнерами для підвищення якості навчання в умовах цифровізації.