Модуль Жан Моне: проведено інформаційний семінар

9 лютого 2023 р. в онлайн-форматі відбувся інформаційний семінар для науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти «Європейські цінності – основа функціонування ЄС». Цей захід було проведено кафедрою міжнародного маркетингу Університету імені Альфреда Нобеля в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ «Модуль Жан Моне», який співфінансується Європейським Союзом.

Одне із ключових завдань проєкту – сприяння вдосконаленню викладання та досліджень у галузі вивчення можливостей імплементації досвіду Європейського Союзу в галузі стратегічного планування і діджиталізації економіки і суспільства в практичну діяльність в Україні.

Інформаційний семінар зібрав учасників із всієї України. Доповідачеві – доценту кафедри міжнародного маркетингу Ганні Щолоковій – було поставлено багато питань. Відбулася цікава дискусія.

Протягом реалізації проєкту заплановано ще багато подібних заходів. Тому до нових зустрічей!