Можливості YouControl для системи економічної безпеки підприємства

6 листопада 2023 року до нас завітали у гості представники компанії YouControl Тереза Вергелесова, менеджерка освітнього напряму компанії YouControl, та Максим Зінченко, бізнес-аналітик компанії YouControl.

Тема зустрічі: «Можливості YouControl для системи економічної безпеки підприємства».

Зустріч була дуже незвичною і цікавою, бо Максим показав всі найактуальніші і найкорисніші можливості YouControl та на прикладах допоміг зрозуміти, як перевіряти контрагента за певними характеристиками, щоб не наражатися на неприємності від податкової та інших контролюючих органів через співпрацю з ненадійними партнерами.

Багато цікавої інформації для студентів надав Максим, а саме: показав чек-лист оцінки контрагента (авторську розробку YouControl), розповів про роль відкритих даних у прозорості бізнесу, на прикладах українських компаній показав, як дізнатися, чи є борги у компанії, який у неї фінансовий стан, чи є російський слід, з якими компаніями зв’язаний контрагент, як зрозуміти, що з певним контрагентом не варто працювати, і як знайти на ринку кращого партнера.

Дуже дякуємо Терезі Вергелесовій і Максиму Зінченко за цікаву інформацію та можливість студентам поспілкуватися з практиками й опанувати такий корисний програний продукт.