Навчальна практика: Нобелівські студії Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Під час проходження навчальної практики «Нобелівські студії: Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» здобувачі 1 курсу кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля мали змогу поспілкуватись з випускниками та успішними практиками.

Слід відзначити корисні та пізнавальні зустрічі з: Ростиславом Газімагомедовим, засновником та директором ТОВ «РОСТ», ТОВ «Овочевий світ»; Вадимом Локтем, власником бізнесу; Максимом Ярошенком, приватним підприємцем. Лекції й практикуми були присвячені питанням ведення та розвитку бізнесу в Україні з акцентом на власний досвід та секрети успіху.

З особливостями освітнього процесу здобувачів знайомили директори департаментів дидактики та маркетингу.