«Neo generation» серед переможців Всеукраїнського конкурсу студентських команд LoNG-2020

Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму щорічно проводять  Всеукраїнський конкурс студентських команд LoNG-2020  (Look of New Generation/Погляд нового покоління)

Партнер Конкурсу у 2020 році – компанія «Нова пошта»сформулювала реальну бізнес задачу.

На Конкурс зареєструвались 47 команд, у перший тур увійшли 33 команди, у фінал 8 команд, серед яких наша «Neogeneration».

В команду  « Neo generation » увійшли: Масловська Дар’я, гр. МН-19-1,  Кузеванова Олена , гр. ФБС-19,  Родіна Софія , гр МГ-20 англ.

«Neogeneration» - зразок команди, в якій зібралися учасники з різними інтересами та сферами діяльності. Самостійність – головна риса цієї команди.

Дівчата запропонували ідею для швидкої особистої доставки.

17 грудня відбувся онлайн Фінал Конкурсу.

Команда «Neogeneration» визнана переможцем в номінації «Соціальна відповідальність». Вітаємо переможниць! Нових амбітних цілей та перемог!

Відзнака

Дякуємо організаторам конкурсу, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!