Виїзне заняття четвертокурсників менеджерів та фінансистів до SOFTSERVE

Здобувачі 4 курсу спеціальностей «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування» 23 листопада вирушили й провели на базі найкращого роботодавця 2023 року у сфері ІТ компанії SOFTSERVE практичне заняття.

Мета цього заняття полягала у вивченні організаційної культури компанії та розумінні, яку посаду здобувачі зможуть в ній займати. Хотілося дізнатись, що так приваблює працівників у цю компанію.

В першу чергу, що впало в око, компанія дбає про власну безпеку, в організаційній культурі присутня безпекова складова. Тому заздалегідь була призначена зустріч з обов’язковою реєстрацією кожного здобувача університету.

Оглядаючи умови праці, які створені для її робітників розумієш, що компанія дійсно ретельно продумала все до дрібниць, аби створити комфортні умови праці, щоб її робітники могли творити, розвиватись, іноді розважатись, а іноді й відпочивати, і створювати ексклюзивні, неповторні ІТ-продукти. Все достатньо продумано, врахована кожна дрібничка, навіть в офісі присутня екологічна складова: застосовується використання екологічно чистого одноразового посуду і присутнє сортування сміття.

Результатом проведеного заняття стала впевненість у тому, що в Україні дійсно існують кращі роботодавці, куди хочеться повернутись, але вже в якості робітників. І для цього дійсно треба гарно вчитись!