Олександра Кошарна посіла III місце на Харківському студентському фестивалі реклами

1 грудня 2023 року у Харкові відбувся фінал 9-ого Харківського студентського фестивалю реклами. Студенти освітньої програми "Маркетинг" також надіслали соціальні та комерційні реклами на цей унікальний фестиваль, який організували Харківський національний економічний університет імені Семена Кузнеця та Спілка рекламістів України. Професор Євгеній Ромат був ведучим, модерував майстер-класи від гостей фестивалю та оголошував переможців.

Серед великої кількості конкурсних робіт професійне журі, виключно практики рекламної справи, виділило роботу Олександри Кошарної, студентки 4 року навчання, освітньої програми "Маркетинг" (МГ-20, англомовна програма), Університету імені Альфреда Нобеля. Соціальна реклама Олександри була присвячена відповідальності за домашніх улюбленців під час бойових дій. Конкурсна робота Олександри посіла 3-те місце у номінації "Інтернет-реклама".

Соціальну рекламу Олександра створила під час вивчення дисципліни "Реклама та рекламна діяльність", яку студіювала минулого семестру в Університеті імені Альфреда Нобеля.

Щиро вітаємо Олександру!

Пишаємося досягненнями наших здобувачів!

Дякуємо організаторам фестивалю та особисто Євгенію Ромату за створення неймовірних можливостей для українських студентів!