Он-лайн бізнес-гра «Управління особистими фінансами» відбулася

14 квітня відбулася бізнес-гра від АТ «Укрсиббанк» «Управління особистими фінансами» в режимі он-лайн, на якій були присутні студенти 1 та 3 курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Облік і оподаткування». Бізнес гру проводила Крулько Євгенія Леонідівна, фахівець групи по роботі з персоналом АТ «Укрсиббанк».

Мета гри – надати студентам інструменти щодо планування власного бюджету. Протягом гри студенти тренувалися складати власний бюджет, вираховували свої витрати та доходи, ділили доходи та витрати на постійні та змінні, проводили аналіз витрат, шукали методи поповнення власного бюджету, дискутували щодо методів примноження власного капіталу.

Цікавим та новим інструментом, що сподобався студентам, став метод 4 конвертів. Метод конвертів — це дуже зручний і простий спосіб досить ефективно управляти особистими фінансами. Це один з найстаріших і перевірених методів. Суть його полягає в тому, що отримавши дохід, ми розподіляємо його певним чином на 4 конверти, що показують витрати на 4 тижні місяця.

Бізнес-гра проходила в теплій дружній атмосфері. Студенти відповідали на питання та постійно брали участь у дискусії.

Колектив кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту Університету імені Альфреда Нобеля висловлює щиру подяку працівникам АТ «УкрСиббанк» за цікаву й корисну інформацію та бажає подальших успіхів на ринку банківських послуг України!!!