Осіннє засідання Освітнього Центру B2B 2023

Здобувачі вищої освіти кафедри підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля щорічно в листопаді беруть участь у засіданні Освітнього Центру B2B, що функціонує на кафедрі.

Осіння зустріч мала назву «Шлях до змін та пошук себе». Спікером засідання була випускниця кафедри 2005 року Юлія Іващенко, яка представила власний шлях до професії та вектори пошуку себе в суспільстві й діяльності від Дніпра до Ніцци.

Відома цитата Сенеки «Час розкидати каміння, і час збирати каміння» була проілюстрована Юлією на особистому прикладі постійного інвестування у себе, навчання та творчість. Висока адаптивність та успішність наших випускників мотивує студентів та надає поштовх до удосконалення викладачам.

Дякуємо спікеру за відверту та корисну розмову. Бажаємо успіхів та натхнення в сміливих планах!