Осінній лекторіум: питання захисту прав споживачів

Здобувачі вищої освіти освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля поряд з базисом своєї спеціальності знайомляться з правовими аспектами майбутньої діяльності. Для цього у рамках проєкту «Доступна правова допомога та підвищення правосвідомості громадян територіальної громади м. Дніпра» за сприяння Дніпровської міської ради представником Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпропетровський комітет по захисту прав споживачів», юристом Сергієм Вершиніним проведено цикл лекцій (27.10.2021, 28.10.2021, 17.11.2021).

На зустрічах обговорювали низку важливих питань, зокрема: особливості дії Закону «Про захист прав споживачів»; права споживача у разі придбання товару належної якості та алгоритм дій в такому випадку; особливості захисту прав споживачів у сфері послуг; специфіка e-commerce та інші. Здобувачі вирішували різні практичні ситуації, що стосувалися захисту прав споживачів. Важливим стало обговорення проблем з позиції пошуку точки збігу інтересів: здобувач як споживачі та здобувачі – майбутні підприємці.

Кожна лекція була пізнавальною, корисною, цікавою і практично спрямованою.

Такі зустрічі для тих, хто навчається з практиками є підґрунтям формування майбутнього кваліфікованого фахівця.