Перемога у 12-му Національному фестивалі соціальної реклами

Здобувачі освітньої програми «Маркетинг» продовжують брати активну участь у фестивалях реклами та тестують свої креативні навички та знання з реклами та маркетингових комунікацій на журі.

Днями відбувся 12-й Національний фестиваль соціальної реклами. 9 грудня було оголошено та нагороджено переможців (http://socialfestival.in.ua).

Навроцький Євгеній з МГр-18-2 та Анастасія Ковзолович з МГр-17 отримали 1, 2 місце у номінації «Соціальна відеореклама», та Анастасії Мількевич з МГр-17 здобула 3 місце у номінації «Соціальна зовнішня реклама».

Між іншим, у журі фестивалю зібралися практики рекламної справи Максим Лазебник (Всеукраїнська рекламна коаліція), Світлана Степаненко (TWIGA), Іветта Делікатна (Change Communications), Ілля Янковський (BBDO Ukraine), Євген Ромат (Спілка рекламістів) та інші під головуванням Анатолія Давидова (Leo Burnett Ukraine).

Більшість конкурсних робіт здобувачі Університету імені Альфреда Нобеля виконали у межах індивідуального завдання з курсу «Реклама та рекламна діяльність», який відвідують на 3 курсі.

Вітаємо учасників та переможців фестивалю, адже вони змогли вразити компетентне журі своїми ідеями соціальної реклами та соціальною небайдужістю!

Бажаємо переможцям подальших успіхів та перемог!