Перемога у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «MAJESTY OF MARKETING»

Наші студенти, як молоді науковці, взяли участь у ХІХ Міжнародній науково-практичній конференції «MAJESTY OF MARKETING» та перемогли!

Робочою мовою конференції була англійська, і наші студенти впевнено та професійно представили свої наукові роботи.

Валерія Степанович отримала визнання за найкращу доповідь у сфері досліджень інструментів маркетингу у соціальних мережах.

А Інеса Чебанова своїм виступом здобула II місце за оригінальність і відповідність сучасним тенденціям маркетингу.

Ми віримо, що успіх наших студентів на цій конференції – це впевнений крок на їхньому науковому та професійному шляху. Бажаємо їм подальших успіхів і нових здобутків!