Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво»

З метою підтримки обдарованої студентської молоді та активізації науково-дослідної роботи здобувачів нашої країни щорічно проводиться Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Вже вчетверте базовим закладом вищої освіти при проведенні Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Підприємництво» був Державний університет «Житомирська політехніка».

В цьому році переможців визначали на основі рейтингового списку за результатами першого етапу II туру конкурсу. На Конкурс було подано 126 студентських наукових робіт (170 авторів-студентів).

Традиційно, здобувачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності показали високий рівень конкурсних робіт. За підсумками Конкурсу диплом II ступеня здобув Жмачинський Святослав – студент 4 курсу групи ПТБ-16. Вітаємо переможця і його наукового керівника к.т.н., доц. Орлову Вікторію Миколаївну!

Бажаємо подальших успіхів у всіх починаннях і натхнення!