Підсумкова атестація – 2023

Вітаємо здобувачів-підприємців з успішним складанням підсумкової атестації. На кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля 15-16 червня 2023 р. у здобувачів вищої освіти бакалаврського рівня за освітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» пройшли атестаційні екзамени. 36 здобувачів підтвердили свої знання і уміння та здобули освітню кваліфікацію бакалавра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності!

Пишаємось та віримо в блискуче майбутнє наших бакалаврів, розвиток їх можливостей, успішний життєвий і кар’єрний шлях!

Двері кафедри міжнародної торгівлі і підприємства завжди залишаються відкритими для Вас, наші дорогі випускники! Будемо чекати всіх у магістратурі!