«Практичні сесії експертів» на кафедрі менеджменту продовжуються!

Сьогодні різні курси спеціальностей «Менеджмент» та «Фінанси, банківська справа та страхування» завітали на майстер-клас «Технології збору та аналізу інформації про кандидатів на вакантну посаду» від Євгенії Крулько, провідного фахівця групи по роботі з персоналом в Дніпровському регіоні Управління підбору персоналу Департаменту менеджменту персоналу АТ "УКРСИББАНК".

Пані Євгенія розповіла про всі етапи аналізу резюме кандидатів, надала студентам можливість відчути себе рекрутерами, розв’язуючи кейси і приймаючи рішення щодо певних претендентів на посади.

Учасники обговорили проблеми підбору персоналу українськими компаніями. Дуже зацікавили студентів приклади помилок і навіть казусів у резюме претендентів, а також цікаве явище стаф-сквокінг, що певним чином характеризує поведінку найманих працівників.

Студенти мали змогу перевірити власні резюме на наявність неточностей за певними критеріями: помилки і неграмотність; розпливчасте формулювання мети; досягнення претендента, що копіюють посадові інструкції, а не розкривають його власні здобутки; неточна хронологія трудової біографії і здобуття освіти; неповна контактна інформація; неакуратне форматування файлу резюме; універсальне резюме на всі посади та багато інших.

Студенти і викладачі кафедри менеджменту щиро дякують пані Євгенії за цікавий і дуже корисний майстер-клас, актуальну інформацію та нові навички й бажають миру, натхнення і успіхів!