В рамках програми заходів ErasmusDays 2023 в Університеті імені Альфреда Нобеля було презентовано результати реалізації проєкту Модуль Жан Моне

Доцент Анастасія Мостова під час проведення онлайн-конференції «Досвід впровадження проєктів програми Еразмус+ напряму Жан Моне в Університеті імені Альфреда Нобеля» презентувала результати, досягнення та підсумки реалізації проєкту Модуль Жан Моне кафедри міжнародного маркетингу «Стратегії Європейського Союзу щодо зростання, конкурентоспроможності і добробуту – викладання на освітніх програмах Університету імені Альфреда Нобеля».

Під час презентації спікер представила мету, завдання та учасників проєкту, розповіла про навчальні курси, їх важливість для європейського вектора розвитку України та переваги вивчання курсів для слухачів. Значну увагу було приділено висвітленню заходів з комунікації та розповсюдження ідей європеїзації та євроінтеграції, а також європейських цінностей, до яких долучалися або організовували учасниці проєкту.

Підбито підсумки першого циклу викладання навчальних курсів та отримано зворотній зв’язок від слухачів, висловлені цінні поради та рекомендації враховано у подальшому викладанні курсів. Показано основні досягнення учасниць проєкту у науковій діяльності, окреслено плани на майбутнє, зокрема, перспективи співпраці з іншими закладами вищої освіти, напрями покращення викладання та наукових досліджень.

Слухачі зацікавилися проєктом, а учасники інших проєктів Erasmus+ отримали цінну інформацію щодо практичного досвіду впровадження проєкту Жан Моне та перспектив від участі у інших міжнародних проєктах.