Практика здобувачів в Лабораторії міжнародного регіонознавства, яку відкрито в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU

Лабораторія міжнародного регіонознавства (Lab-IRS), яка провадить свою діяльність при кафедрі глобальної економіки, різноманітить форми своєї діяльності.

У 2024 році започатковано проходження практики здобувачами спеціальності «Міжнародні економічні відносини» на базі Lab-IRS.

Lab-IRS відкрито в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU

Під час проходження практики здобувачі під керівництвом кваліфікованих науковців проводять свої дослідження актуальних проблем сучасної світової економіки, що безпосередньо пов’язані з безпековими питаннями. Тематика досліджень може бути ініціативною, а також формуватися шляхом прийняття замовлень від бізнесу на дослідження міжнародних або національних ринків окремих товарів, оцінку інвестиційного клімату у тій чи іншій країні, розробку шляхів виходу на закордонні ринки тощо.

Така практика дозволить:

- поглибити та розвинути свої практичні навички аналізу макроекономічної ситуації у закордонних країнах;

- набути вміння досліджувати стан та тенденції світових та регіональних ринків окремих продуктів;

- розвинути навички узагальнень та підготовки дослідницьких звітів про результати проведених досліджень;

- здобути практичні вміння виконувати дослідні проєкти з регіонознавчої тематики та готувати наукові доповіді.

За підсумками практики усі здобувачі готують доповідь на наукову конференцію або наукову статтю для публікації.

По завершенню кожного циклу практики Лабораторія проводить конкурс індивідуальних дослідницьких проєктів та визначає переможців, які отримують сертифікати встановленого зразку.

Успіхів Вам, шановні студенти!