Практики під час практики

Здобувачам освітньої програми "Маркетинг" та "Маркетинг: Реклама та бізнес комунікації" неймовірно пощастило поспілкуватися з маркетологами провідних компаній Дніпра під час виробничої практики, яка відбувається на 3 році навчання.

Всього за один тиждень здобувачі дізналися про брендинг роботодавця, РРС рекламу, Еmail-маркетинг, комунікації бренду під час війни, промо еко продукції, роботу в маркетингу, а також про особливості організації івентів.

Крім того, майбутні маркетологи познайомилися з маркетингом компаній: Epam, Penguin Team, Esputnik, Biosphere, Owox, Noosphere. Дізналися про особливості роботи компаній, почули унікальні кейси, а також отримали пропозицію роботи та приємні подарунки від спікерів.

Тож, у маркетингу забагато практики та практиків не буває.

Ось такі дивовижні речі трапляються на кафедрі міжнародного маркетингу!

Ще вагаєтеся у виборі спеціальності? Обирайте маркетинг! Це неймовірне навчання та робота!