Президентський Фонд Л. Кучми «Україна» вручив стипендії 5 здобувачам Університету імені Альфреда Нобеля

5 здобувачів освітніх програм Університету імені Альфреда Нобеля отримали стипендії Президентського Фонду Л. Кучми «Україна» за особливі успіхи у навчанні, участь у науковій роботі та громадську активність.

Стипендіатами у 2020 році стали:

• Бондаренко Андрій, спеціальність «Маркетинг»;
  • Бушмакіу Олександра, спеціальність «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»;
  • Невесела Катерина, спеціальність «Політологія»;
  • Різник Юліана, спеціальність «Філологія: мова та література (англійська)»;
  • Фоменко Валерій, спеціальність «Міжнародні економічні відносини».

Щиро вітаємо! Бажаємо подальших успіхів!

Здобувачі Університету імені Альфреда Нобеля серед 34 осіб, які стали стипендіатами Президентського Фонду «Україна» у 2020 році.

Нагадаємо, що вже понад 10 років студенти Університету імені Альфреда Нобеля отримують стипендії Президентського Фонду Л. Кучми «Україна», а Леонід Кучма особисто у вересні вручає стипендії та вітає стипендіатів Університету імені Альфреда Нобеля. Цього року, урочиста церемонія вручення стипендій не відбулася, проте імена стипендіатів були затверджені, а стипендія перерахована на картки стипендіатів.