Проєкт «Модуль Жан Моне» кафедри міжнародного маркетингу представлено викладачам фахових коледжів

На базі кафедри міжнародного маркетингу в форматі ZOOM відбулося засідання обласного методичного об'єднання викладачів спеціальних дисциплін галузі знань "Управління та адміністрування" Дніпропетровської обласної ради директорів фахових коледжів.

В засіданні взяли участь понад 30 викладачів маркетингу, управління, підприємництва, комерційної діяльності та інших спецдисциплін з Дніпра, Кам'янського, Кривого Рогу та інших міст нашої області.

Професор Ірина Тараненко представила міжнародний проєкт кафедри Модуль Жан Моне «Стратегії Європейського Союзу, спрямовані на зростання, конкурентоспроможність і добробут: викладання на освітніх програмах Університету імені Альфреда Нобеля», який виконується в рамках гранту Еразмус+ Європейської комісії. Академічний координатор розповіла про цілі і переваги проєкту, наголосила на важливості імплементації досвіду ЄС зі стратегічного планування і використання цифрових інструментів в економіці, в період післявоєнного відновлення в Україні, а також значенні для удосконалення професійної підготовки випускників, можливостей працевлаштування та покращення суспільних навичок.

Крім того, учасників зустрічі запросили долучитися в якості слухачів до одного або декількох курсів Модуля Жан Моне наступного семестру, а також отримати навички проведення міждисциплінарних наукових досліджень з Європейських студій, маркетингу, менеджменту, цифрового ринку, шляхом участі в XIV Міжнародної науково-практичної конференції молодих вчених і студентів «Маркетингове управління конкурентоспроможністю в умовах глобальних викликів», яку щорічно проводить кафедра міжнародного маркетингу.

В програму конференції буде включено секцію «Стратегічне управління конкурентоспроможністю в контексті євроінтеграційних процесів»з проблематикиМодуля Жан Моне. Доведення цієї інформації до викладачів коледжів є вагомим внеском в розповсюдження знань про ЄС та рух України у напрямі поглиблення процесів європейської інтеграції та європеїзації різних сфер життя нашої країни.