Питання і проблеми при використанні ZOOM в освітньому процесі

13 квітня 2020 року відбувся семінар-тренінг для науково-педагогічних працівників Університету імені Альфреда Нобеля з питань використання платформи ZOOM в освітньому процесі, організований Департаментом дидактики та Центром програмно-інформаційних технологій. Начальник центру Кудрявець В.А. ознайомив учасників семінару з функціоналом даної платформи, продемонстрував можливості базових та розширених налаштувань конференцій, пояснив різницю в організації та проведенні занять з різних електронних пристроїв, конкретизував використання інструментів ZOOM та багато іншого. Під час семінару надавались коментарі, рекомендації та детальні пояснення, що спровокувало жваву дискусію. Науково-педагогічні працівники Університету охоче ділились власним досвідом, обговорювали можливості урізноманітнювати лекційні, практичні, семінарські заняття тощо.

Професорсько-викладацький склад Університету, співробітники всіх структурних підрозділів дуже вдячні досвідченому колективу Центру програмно-інформаційних технологій за професіоналізм та оперативне розв'язання робочих питань.