Розпочинаємо другий цикл викладання навчальних курсів в рамках міжнародного проєкту «Модуль Жан Моне»

Також увага в рамках курсу зокрема приділяється й аналізу змісту процесу регіональної інтеграції на сучасному етапі, структурі Євросоюзу, особливостям ухвалення ним рішень з акцентом на процесі розширення цього регіонального блоку. Це дозволяє слухачам курсу сформувати комплексне уявлення щодо розвитку процесу європейської інтеграції на сучасному етапі.

Кафедра міжнародного маркетингу розпочала другий цикл викладання навчальних курсів в рамках міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне «Стратегії ЄС щодо конкурентоспроможності, зростання та процвітання для викладання на освітніх програмах в Університеті імені Альфреда Нобеля». Модуль має міждисциплінарний характер і поєднує різноманітну проблематику – безпосередньо європейські студії, маркетинг, менеджмент, цифрове суспільство тощо. Передбачено проведення лекційних та практичних занять із застосуванням інтерактивних методів навчання. Перед початком викладання проведено опитування слухачів щодо їх очікувань стосовно даних навчальних курсів. Результати опитування враховано у процесі викладання.

Розпочинається навчальний цикл із курсу «ЄС як модель регіональної інтеграції», координатором якого є кандидат політичних наук, доцент Ганна Щолокова.

Тематика курсу викликала значний інтерес у його слухачів, адже вона охоплює актуальні та значущі для українського суспільства теми: євроінтеграційний поступ України, особливості статусу країни-кандидата на вступ до ЄС, специфіка переговорного процесу із Європейським Союзом щодо вступу, досвід вже країн-членів ЄС на цьому шляху.