Секрети бізнесу спільно з Board Дніпро

Students Nobel Business Hub продовжує діяльність!

17 листопада 2023 р. в Університет імені Альфреда Нобеля завітали представники Board Дніпро, щоб поділитися досвідом підприємництва та управління бізнесом.

Нашими гостями були:

Денис Сидора. Засновник компанії RUSH - організація корпоративів, весіль, тімбілдінгів, особистих днів народжень та презентацій клієнтам.

Ілля Гальченко. Засновник компаній BerlinMarket - продаж побутової техніки європейських брендів, Wognishe - заміський комплекс відпочинку.

Станіслав Ліфлянчик. Власник адвокатської фірми "ПАКС" — Юридичний супровід підприємницької діяльності, правова допомога в питаннях права власності та нерухомості, сімейні та спадкові спори. Другий бізнес — медіапроєкт "Закон і люди". Станіслав – випускник спеціальності «Право» Університету імені Нобеля.

В засіданні Students Nobel Business Hub взяли участь здобувачі спеціальностей «Менеджмент», «Маркетинг», «Міжнародні економічні відносини», «Психологія», «Право».

Гості розповіли про свої бізнеси, перші кроки в підприємництві, поділилися секретами формування та просування бренду, роботи в кризових умовах. Окремі фрагменти діалогу зі студентами дивіться у відео.

Дякуємо гостям за цінний досвід та мотивацію до дій. Чекаємо на наступну зустріч!