Секрети бізнесу від Дмитра Харченка

Тиждень менеджменту продовжується!

Наш гість Харченко Дмитро, власник та керуючий партнер (СЕО) Vertex Group

Кар’єрний шлях за 15 років після закінчення Університету імені Альфреда Нобеля – від агентства нерухомості до девелоперської компанії.

Про що дізнались під час відповідей на питання?

«Враження від навчання в університеті – яскраві спогади про студентське життя, здорова конкуренція в групі, відсутність корупції, хороша бібліотека (розширення кругозору та формування критичного мислення на все життя), формування кола спілкування на майбутнє (якщо в оточені успішні люди, з високою ймовірністю станете успішною людиною)».

«Що найбільше запам’ятовується в бізнесі – успішний вхід або вихід з проєкту».

«Важливо підвищувати кваліфікацію, якщо ти власник бізнесу, чи розвиватися мають підлеглі – так, чим більше витрачаєш на бізнес, тим більше ти успішний в бізнесі, але потрібен баланс інших сфер життя теж».

«Найцінніший урок в підприємницькій діяльності – це поразки, вміння розділяти особисте життя та бізнес».

Це всього кілька меседжів від Дмитра Харченка.

Дякуємо Дмитру Харченку за цікаву зустріч та корисні поради!