Школа майбутнього менеджера – управляємо податками

Третій тиждень менеджменту в Університеті імені Альфреда Нобеля триває!

Субота – день відпочинку, але відпочивати можна разом з нами та з користю для себе.

В Школі майбутнього менеджера відбулося заняття на тему «Податки і "Я": знаходимо спільне». Вчилися управляти податками. Виявилося, ми з ними постійно стикаємось в нашому повсякденному житті.

Дізналися, що кожного ранку щодня ми починаємо сплачувати податки, хоча і не самі особисто, а опосередковано.

Спробували розібратись з податками на доходи батьків, а також з нарахуваннями на фонд оплати праці з точки зору підприємств-роботодавців.

Цікавим виявився той факт, що у вартості 1 літру бензину, виявляється, 38% складають акцизний податок і податок на додану вартість.

Отже, податки – частина нашого повсякденного життя. І перший крок у вмінні ними управляти уже зроблено.

Хочеш цікаво та корисно провести час та відчути себе менеджером, відвідуй наше наступне заняття!