Січневе засідання клубу «Підприємницька майстерня»

Січневе засідання клубу «Підприємницька майстерня» представники кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля провели для школярів НВК №134 м. Дніпра.

Доценти кафедри Орлова Вікторія, Кузьменко Оксана, Сергєєва Олена розглянули з учасниками засідання питання, пов’язані з сучасними методами продажів, актуальними проблемами торгівлі, фальсифікацією товарів у форматі інтенсиву. Практична частина передбачала застосування окремих методів та інструментів для розв'язання питань, що стосувалися життєвих випадків присутніх.

Питання, які обговорювалися на зустрічі, викликали жвавий інтерес та заохочували до дискусії, оскільки підприємницька діяльність завжди залишається привабливою для молоді, бо, перед усім, асоціюється з економічної свободою, можливістю самостійно приймати ділові рішення, досягати особистісного успіху і матеріального добробуту.