Роль команди в успіху бізнесу: досвід наших випускників

20 жовтня 2023 року університетська аудиторія стала свідком цікавої дискусії на тему «Роль команди в успіху бізнесу». Гостем та спікером на цьому заході був випускник магістратури Університету імені Альфреда Нобеля за спеціальністю «Менеджмент» 2020 року Сергій Таран, фінансовий консультант. На зустрічі були здобувачі спеціальності «Менеджмент» 2 та 3 курсу.

Тема розмови була вкрай актуальною, оскільки успішний бізнес часто визначається ефективністю та згуртованістю команди. Сергій Таран поділився своїм власним досвідом та знаннями, набутими протягом роботи в галузі фінансів та менеджменту, а також громадської діяльності.

Сергій Таран виділив ключові аспекти, які впливають на роль команди в успіху бізнесу. Він обговорив важливість побудови ефективних комунікацій між членами команди, визначення спільних цілей та стратегій, а також розподіл відповідальності та ролей серед команди.

Непомітно зустріч перейшла в дружній обмін думками та досвідом і жваву дискусію.

Багато корисної та цікавої для здобувачів інформації та порад щодо навчання та максимального використання можливостей, які надають студентські роки, зокрема участь в програмах міжнародного обміну.

Дякуємо Сергію Тарану за інсайди щодо навчання та бізнесу!