Students Nobel Business Hub з Board Дніпро

18 жовтня 2023 р. в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася перша зустріч в рамках проєкту Students Nobel Business Hub, який започатковано Board Дніпро та Університетом імені Альфреда Нобеля. Students Nobel Business Hub – простір для нетворкінгу, дискусій, обміну досвідом підприємців зі студентами.

Нашими гостями були:

1. Юрій Нестеренко, власник інжинирингової компанії Climatech і партнер бізнес-спільноти Board, поділився своїми думками щодо розвитку сучасного бізнесу та інжинірингу.
  2. Ігор Назар, власник клубу активного відпочинку KAVA та мережі квест-кімнат Xroom.
  3. Андрій Хмілецький, власник логістичної компанії РА ТРАНС та співвласник міського кафе Homie.

В засіданні Students Nobel Business Hub взяли участь здобувачі спеціальностей «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», Готельно-ресторанна справа».

Було дуже цікаво почути про перші кроки в бізнесі, про секрети розвитку бізнесу, про мотивацію та саморозвиток. Учасники заходу мали можливість ставити свої питання та вивчати кращі практики від гостей. Для студентів був розіграш призу за краще питання – білетів до квест-кімнати Xroom від Ігоря Назара.

Дякуємо Міжнародній школі бізнесу IBS за гостинність!

Дякуємо гостям за цінний досвід та мотивацію до дій. Чекаємо на наступну зустріч!