Таран Сергій, здобувач спеціальності "Менеджмент" – лауреат конкурсу «Студент року Дніпропетровщини»

Таран Сергій, здобувач другого курсу магістратури спеціальності «Менеджмент» став лауреатом конкурсу «Студент року Дніпропетровщини» в номінації «Громадський діяч року».

Таран Сергій є амбасадором U-report Ukraine. Провів 10 презентацій по всій Україні для молоді на тему «Як молоді впливати на важливі рішення в Україні», залучив через презентації до опитувань понад 1000 молодих людей у 2018-2019 роках. Створив молодіжний комітет U-report у Дніпрі, до якого долучилось 18 молодих людей. Для них було проведено дводенний тренінг, залучено якісних спікерів.

Член організаційного комітету «Моделювання конгресу США», який проходив у Києві. Залучили 100 людей, які були відібрані через інтернет-голосування, у якому взяли участь понад 1000 людей.

Співорганізатор та спікер тренінгу «Проєктний менеджмент для молоді міста».

Провів обговорення Рекомендацій до Стратегії державної політики в молодіжній сфері до 2030 року, куди залучив більш як 20 активних молодих людей – 2019 рік.

Організував міні форум з неформальної освіти, залучено 60 людей.

Проведено 3 гри-симуляції на тему «Моделювання роботи місцевої ради» для молоді з ОТГ, залучено 60 молодих людей – 2019 рік.

Співорганізатор тренінгу на тему «Участь молоді у місцевих виборах», залучено 25 молодих людей – 2019 рік.

Співголова Коаліції реформ у Дніпрі.

Щирі вітання! Успіхів в розбудові громадянського суспільства в Україні!

Розповісти