Травневе засідання наукового гуртка

Травневе засідання наукового гуртка «Архітектоніка підприємництва», що функціонує на кафедрі міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, було присвячено правилам розв’язання ситуаційних завдань в бізнесі.

В результаті вивчення дисципліни «Основи підприємництва» у студентів формується розуміння, що успішний бізнес базується на ретельному розрахунку матеріальних, трудових, фінансових ресурсів для його ведення. Уміння обчислювати показники ефективності підприємницької діяльності, як основи розв’язання ситуаційних завдань, формується на знаннях сукупності первинних показників, що відображають реальні виробничі процеси та стан системи господарювання за всіма її напрямами. Такі показники потрібно знати і вміти їх розраховувати.

Саме засвоєння правил їх розрахунку стає підґрунтям для майбутнього успіху, допомагає розвивати логічне мислення, самостійність, відповідальність, що важливо у професії підприємця!