Триває співпраця з закордонними партнерами

Співпраця кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля з Бранденбурзьким університетом прикладних наук триває понад п'ять років.

У 2022-2023 н.р. за ініціативи партнерів з Німеччини в рамках проєкту «Цифрова Україна: забезпечення академічного успіху в умовах кризи» кафедрам міжнародної торгівлі і підприємництва та інформаційних технологій було запропоновано обмінятися досвідом щодо інноваційності викладання дисциплін комп’ютерного спрямування та підприємництва.

В результаті дисципліну «Комерційна логістика (Управління ланцюгами поставок)» було доповнено навчальним модулем «Smart Mobility» (20 годин). Сучасні проблеми розумного розвитку мобільності в Україні та світі знайшли зацікавлених слухачів з інших кафедр та викладачів коледжів. Цикл лекцій та семінарські обговорення були апробовані з групою ПТБкл-20 кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва. 20-30 листопада 2022 р. доцент кафедри, викладач дисципліни Г.А. Рижкова у Бранденбурзькому університеті прикладних наук (Німеччина) ознайомилася з цифровими можливостями спілкування зі слухачами.

Можливості внутрішньої освітньої платформи дозволяють викладачам університету максимально ефективно їх використовувати в освітньому процесі та отримувати додаткові переваги порівняно з традиційним форматом навчанням.

Сподіваємось на подальшу співпрацю та підтримку німецьких колег.