Логотіп університета імені Альфреда Нобеля

Гаряча лінія

0-800-75-51-57

КУЛЬТУРА ЯКОСТІ ОСВІТИ

Турнір юних правознавців на Кубок Президента Університету імені Альфреда Нобеля

28 лютого 2020 року в Університеті імені Альфреда Нобеля відбулася надзвичайно важлива та цікава подія – учнівський Турнір юних правознавців на Кубок Президента Університету імені Альфреда Нобеля.

Участь у турнірі взяли 16 команд з різних шкіл Дніпра, а також Кривого Рогу та Запоріжжя. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки та обізнаності у сфері права, аналітичний склад розуму та уміння відстоювати свою точку зору з актуальних питань держави та права.

 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide
 • slide

До фіналу вийшли наступні команди:

1. Команда «Свідомі громадяни» (КЗО НВК 106 ДМР); капітан – Станішевська Даяна; учасники: Балачіна Єлизавета, Лотиш Софія, Грінько Валерія, Франкевич Андрій; керівник команди – Гаврюшина Олена Миколаївна;

2. Команда «Modus vivendi» (КЗО «НВК №36» ДМР); капітан – Махинько Катерина; учасники: Ткаченко Єлизавета, Богаченко Владислав, Савчук Володимир, Литвин Єлизавета; керівник команди – Іванова Олеся Миколаївна;

3. Команда «Орден Феміди» (КЗО СЗШ № 21 ДМР); капітан – Федорчак Микита; учасники: Ганзій Микита, Шигіна Антоніна, Обухова Поліна, Коробова Анастасія; керівник команди – Курдюкова Наталія Вікторівна;

4. Команда «Future» (КЗО «НВК №139 «НЗ-ЦТ «Дума» ДМР); капітан – Докукін Олексій; учасники: Тищенко Вікторія, Уварова Марія, Парханова Вероніка, Конотовська Діана; керівник команди – Серафимова Тетяна Іванівна; супроводжувальна особа: Килименко Ольга Костянтинівна.

Перемогла команда «Свідомі громадяни». Переможці нагороджені кубком Президента Університету імені Альфреда Нобеля, подяками за участь, дипломами за перемогу, а також іміджевими цінними подарунками та сертифікатами на 10% знижку в оплаті за навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля за перший рік навчання.

Друге місце виборола команда «Modus vivendi». Учасники отримали нагороди та подарунки не тільки від Університету імені Альфреда Нобеля, а також від Ради адвокатів Дніпропетровської області: грамоти, запрошення на відвідування семінарів підвищення кваліфікації для адвокатів та іміджеві цінні подарунки. Від Університету імені Альфреда Нобеля учасникам вручено подяки, дипломи, іміджеві цінні подарунки та сертифікати на 7% знижку в оплаті за навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля за перший рік навчання.

Третє місце розділили між собою дві команди – «Орден Феміди» та «Future». Учасникам Університетом імені Альфреда Нобеля вручено подяки, дипломи, іміджеві цінні подарунки та сертифікати на 5% знижку в оплаті за навчання в Університеті імені Альфреда Нобеля за перший рік навчання.

Дякуємо усім учасникам та керівникам команд, студентам та викладачам кафедри права Університету імені Альфреда Нобеля та гостям!

Окрему вдячність організаційний комітет турніру висловлює постійному партнеру Університету імені Альфреда Нобеля – Раді адвокатів Дніпропетровської області за участь та нагородження команди-фіналіста «Modus vivendi», що посіла 2 місце у турнірі! Дякуємо Раді адвокатів Дніпропетровської області в особі голови Лещенко Тетяні Олександрівні за підтримку в успішному проведенні турніру.

Вітаємо переможців!

Кожна команда, яка взяла участь у Турнірі та готувалася до нього, – вже є переможцем!

school and education

Гаряча лінія

0-800-75-51-57