Участь студентів і викладачів кафедри фінансової аналітики та міжнародного аудиту у Recruitment Day 7: Lviv VS Odesa

16 квітня 2020 року відбулася онлайн-конференція із працевлаштування та битва міст за звання найкращих в експрес-кейсах.

На зустрічі були присутні представники компаній-учасників: Альфа-Банк, ЕУ, Coca-Cola, METRO, UKRSIBBANK, JTI, BAT, Philip Morris Ukraine.

Студенти мали можливість поставити питання щодо працевлаштування і проходження стажування. Представники компаній розповідали про проблеми, з якими стикнулися компанії в період карантину, про те, як співробітники працюють дистанційно, які методи підняття духу персоналу використовують компанії. Також учасники надали інформацію щодо можливостей стажування студентів після закінчення карантину, поінформували щодо вебінарів, котрі будуть проводитися найближчим часом.