Участь студентів та викладачів кафедри МФОО в Економічному експресі від НБУ

На запрошення представників Національного банку України 13 лютого 2020 р. студенти 2 та 3 курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування», а також викладачі - к.е.н., доцент Вареник В.М. та к.е.н., доцент Пестовська З.С. - взяли участь в інформаційних днях НБУ "Економічний експрес".

"Економічний експрес" - це низка освітніх заходів, мета яких заохотити громадян приділяти більше уваги управлінню власними фінансами, підготувати школярів та студентів до ухвалення зважених фінансових рішень, поінформувати представників бізнес-середовища про останні рішення регулятора, надати найсучасніші економічні знання представникам ЗМІ та блогерам.

Під час спілкування зі спікерами учасники дізналися, що рівень фінансової грамотності в Україні все ще залишається найнижчим у Європі, отримали від керівників регулятора роз’яснення останніх нововведень Національного банку, дізналися про те, чим спричинена асиметрія інформації на фінансових ринках, навіщо потрібне інфляційне таргетування, як відбувається ухвалення рішень з монетарної політики в НБУ, як потрібно захищати права споживачів фінансових послуг, поглибили свої знання щодо ролі центробанків у діяльності фінансової екосистеми, зокрема щодо змін, які відбудуться на фінансовому ринку влітку цього року відповідно до закону «Про спліт».

За результатами заходу студенти та викладачі отримали не тільки цікаві враження, але й сертифікати та корисні методичні матеріали.