Участь у III Міжнародній науково-практичній конференції

Здобувачі вищої освіти кафедри підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля 24 листопада 2023 р. взяли участь у III Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток туристичної галузі та індустрії гостинності: проблеми, перспективи, конкурентоздатність». Учасниками конференції були представники закладів вищої освіти України, Словаччини, Туреччини, Франції.

У вітальному слові Коробейнікова Тетяна Ігорівна, проректор із забезпечення якості освітнього процесу Університету побажала успіхів та плідної праці в роботі конференції.

З цікавими актуальними доповідями на пленарному засіданні виступили Mart Reimann, Associate Professor of Recreation Management, School of Natural Sciences and Health (Естонія), Самойлова Христина, співвласниця туристичного центру «Риба Андрій» (м.Дніпро), Надія Омельянова, засновник школи гостинності NadiOkul, директор з міжнародних відносин HR-компанії BB Staff (Україна), Євгенія Молчанова, представниця Реабілітаційного центру «Зелений гай», Цаплін Олександр Павлович, керівник проєкту централізації виробництва «Свіжа їжа», член Асоціації шеф-кухарів Дніпра, керівник кафе «Express Food», Кожушко Світлана Павлівна, д.пед.н., професорка кафедри менеджменту УАН, Бредбієр Пол Вільям, старший викладач кафедри іноземних мов УАН (США). В режимі відеозвернення учасників конференції привітали Dipra Jha, Dean for Equity and Inclusion – Inclusive Pedagogy for the Carson College of Business and a scholarly associate professor in WSU (USA), Ян Брецко, директор Академії професійної освіти «Меркур» (Словаччина), Goderdzi Shanidze, Doctor of Business and Management, Associate Professor of Kutaisi University and Akaki Tsereteli State University (Georgia).

Учасники конференції констатували необхідність використання світового досвіду, пошуку нових шляхів для відновлення туристичної і готельно-ресторанної індустрії та розбудови України після Перемоги.