Успішно пройшли навчання за модулем StepUp

В рамках європейського проєкту ERASMUS+ Programme Module Jean Monet «BeSustain» та «StepUp» викладачі та студенти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля прослухали серію лекцій.

Під час Модуля StepUp «Стале мислення та підприємництво» в осінньому семестрі слухачі отримали знання щодо цілей сталого розвитку та пріоритети ЄС в контексті того, як досягти сталого розвитку до 2030 року через формування добробуту людей і збереження планети; набули вмінь аналізувати ментальні зміни в Європі й визначати пріоритети ЄС та найкращі практики для України у сфері соціального, гуманітарного та екологічного або “зеленого” підприємництва; зрозуміли, як використовувати підприємства для вирішення соціальних та екологічних проблем; опанували інструменти запровадження моделей сталого розвитку у бізнес-практиці.

Щосереди мали чудові зустрічі з різними фахівцями. Дякуємо колегам з Харківського національного університету міського господарства імені Бекетова, Державного біотехнологічного університету, Національного університету цивільного захисту України та організаторам проєкту.

До нових зустрічей у наступному модулі!