Установча зустріч EACEA з учасниками проєктів «Жан Моне»

Академічний координатор міжнародного проєкту Модуль Жан Моне «Стратегії Європейського Союзу, спрямовані на зростання, конкурентоспроможність і добробут: викладання на освітніх програмах Університету імені Альфреда Нобеля», професор кафедри міжнародного маркетингу Ірина Тараненко взяла участь в установчій онлайн-зустрічі, яку провело Виконавче агентство з питань освіти і культури Європейської комісії (EACEA) з учасниками проєктів Жан Моне у форматі Microsoft Teams.

В заході взяли участь близько 300 координаторів проєктів Жан Моне з багатьох країн світу. Під час зустрічі відбулося знайомство з командою EACEA, обговорення різних аспектів управління грантами та спілкування з іншими учасниками проєктів Жан Моне.

Учасникам зустрічі були представлені дуже цікаві й корисні доповіді, в яких було обговорено найкращі практики реалізації проєктів Жан Моне, надано рекомендації стосовно ефективного виконання грантових угод, здійснення комунікації й розповсюдження досвіду.

Було проведено сесію питань і відповідей, а також заходи з нетворкінгу. Рекомендації та досвід, отримані під час установчої зустрічі, буде впроваджено при реалізації проєкту Модуль Жан Моне в Університеті імені Альфреда Нобеля.