В аудиторії фахівець-практик

Здобувачі вищої освіти освітньо-професійної програми «Готельно-ресторанна справа» Університету імені Альфреда Нобеля в рамках дисципліни «Дизайн» мали можливість взяти участь в практичному занятті, яке провела дизайнерка фірми «BRAZY» Юлія Неповинних. Студент групи ГРС-21 Андрієвський Артем, який запросив Юлію на заняття, переконаний, що сьогодні жодна сфера життєдіяльності людини неможлива без дизайну. Особлива увага при вивченні дисципліни приділяється створенню комфортного середовища для людини – дизайну інтер`єрів. Але, існує безліч різних видів дизайну, зокрема, промисловий, графічний, Web-дизайн, дизайн одягу тощо.

Одним з напрямів діяльності фірми «BRAZY» є кіберспорт у CS:GO. Тож, Юлія розповіла студентам про етапи створення дизайн-проєкту – від виникнення ідеї, розробки концепції до фінального варіанту роботи, а також познайомила з програмами, в яких працює (Photoshop, Figma, Blender). Ці програми створюють тривимірну комп`ютерну графіку (засоби моделювання, анімації, рендерингу, використовуються при розробці інтерфейсів). Окрім цього, Юлія продемонструвала фінальні версії своїх робіт.

Зустріч викликала великий інтерес у студентів, вони ставили багато питань, на які Юлія з задоволенням відповідала.

Чекаємо на нові зустрічі з творчими креативними людьми!