Вчимось виконувати кейси

16 жовтня 2020 року відбувся фінал конкурсу з вирішення етичних дилем - Ethics Challenge, проведений українською асоціацією інвестиційних професіоналів CFA Society Ukraine.

Від кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики взяла участь команда з трьох студентів другого курсу спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» і «Облік і оподаткування»: Кузеванова Олена Вячеславівна (група ФБС-19), Псарьова Аліна Дмитрівна (група ФБС-19) та Федорова Валерія Романівна (група ОО-19) (науковий керівник Вареник В.М., к.е.н., доцент кафедри інноваційного менеджменту та фінансової аналітики).

Завданням конкурсу було вирішення кейсу з етичної дилеми шляхом підготування презентації та захисту її перед суддями конкурсу. В процесі захисту судді задавали дівчатам питання, на які потрібно було надати відповіді.

Участь у конкурсі дала можливість навчитися правильно розуміти й вирішувати кейси.

За результатами конкурсу студентів разом з керівником запрошено на показ документального фільму Collared. Це справжня історія з життя двох друзів, які винайшли розумну схему заробітку мільйонів доларів у США та Канаді. Але ж чому їх піймали як злочинців?

Сесія "Етика у фокусі", на якій буде перегляд фільму відбудеться з 21 по 23 жовтня 2020 року.