Весняний лекторіум від практиків: підсумки

Весняний лекторіум, проведений фахівцями-практиками для здобувачів вищої освіти кафедри міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, є кроком до їх професійного становлення та заохоченням до поглиблення знань і формування умінь для забезпечення майбутнього успіху у професії.

Для здобувачів 3 курсу в рамках дисципліни «Торговельне підприємництво» проведено лекцію Альоною Андрієнко, що має досвід менеджера з продажу в торговельних компаніях і є власницею фотостудії.

В рамках дисципліни «Естетика товарів та дизайн» для здобувачів 2 курсу лекцію провела Світлана Єфремова, практикуючий стиліст, співвласниця інтернет-магазину sestry.yewerly.

А першокурсники, вивчаючи дисципліну «Підприємництво (Товарознавчі аспекти)», зустрілися з Діаною Сємєніхіної, директором мережі м’ясних магазинів.

Кожна зустріч була інформативною та корисною. Здобувачі активно брали участь в обговоренні проблем становлення й ефективного функціонування бізнесу.