VI Всеукраїнська наукова конференція студентів і молодих учених «Соціально-політичні проблеми сучасності»

Черговий раз політологи отримали можливість наукового спілкування в рамках конференції «Соціально-політичні проблеми сучасності». Конференція, що відбувалась вже вшосте зібрала представників вищих навчальних закладів як з Дніпра, так і з інших міст України, зокрема студентів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, Маріупольського державного університету та інших.

Формат проведення конференції з врахуванням обставин був онлайновим. Більше 50 учасників конференції робили доповіді та дискутували з використанням інструментів відеозв’язку ZOOM.

Активність учасників та ґрунтовна підготовка ними доповідей дозволила досягти запланованих цілей заходу і на глибокому науково-теоретичному рівні обговорити питання пов’язані з поточним політичними процесами в Україні, перспективами подальшої демократизації, впровадження реформ та вплив і умови діяльності медіа в Україні.

Конференція дозволила учасникам обмінятися думками, практичним досвідом, напрацюваннями у сфері соціально-політичних досліджень і довела доцільність проведення подібних заходів в майбутньому.

Тези доповідей конференції