Від ідей до стартапів та проєктів

Традиційно першокурсники освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля закінчують вивчення дисципліни «Основи підприємництва» захистом своїх підприємницьких ідей.

Команди, що опрацьовували різні етапи бізнес-плану – від зародження бізнес-ідеї до реалізації, запропонували в поточному році 58 ідей.

Захист показав, що багато з них мають право на існування і подальшу розробку. В процесі захисту у кожній групі проходив конкурс на кращу підприємницьку ідею, що визначалася шляхом голосування. За результатами визначено такі кращі підприємницькі ідеї: в групі ПТБбт-20 – команда Токара К. і Рябініна А. з проєктом «Спорт-кафе «Champion»; команда Русол І. з проєктом «Садовий центр «Роса»; команда Бортуаль А. і Погрібної І. з проєктом «Фітнес-центр «TopFit». В групі ПТБкл-20 – це команда Савелової Д. з проєктом «C.U.F. – консультування з питань комерційної діяльності»; команда Панявіної В. з проєктом «Шоурум «INSTALOOK»; команда Гатченко П. з проєктом «Ресторан «Senaya». Ці ідеї отримають подарунки.

Сподіваємося, що розроблені стартапи у майбутньому втіляться у великі проєкти!