Від перших бізнес-ідей до великих проєктів

В кінці квітня першокурсники освітньої програми «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Університету імені Альфреда Нобеля за програмою дисципліни «Основи підприємництва» традиційно захищають бізнес-плани своїх підприємницьких ідей.

В поточному році було створено 20 команд, які запропонували 14 планів відкриття/розвитку бізнесу від його зародження до реалізації. Захист показав, що багато з них мають право на існування і подальшу розробку.

В процесі захисту проходив конкурс на кращу підприємницьку ідею, що визначалася шляхом голосування. За результатами виділено такі кращі підприємницькі ідеї: Ковальова Д. з проєктом «Квітковий магазин «У Джавіда»; Макогона І. з проєктом закладу для відпочинку «Central Lounge Bar»; Карпук М. та Гринь О. з проєктом «Кафе «Корисні смаколики»; Карпа М. з проєктом магазину спортивного спорядження «Sporthome». Ці ідеї отримають merch університету. Приз глядацьких симпатій дістався проєктам Шмельової Л. – «Компанія надання клінінгових послуг «As fast as wind» та Чепиги А. й Маковецького О. – інтернет-магазин сезонного одягу «C.True.Ua.Store».

Сподіваємося, що перші ідеї майбутніх підприємців в перспективі їх успішними проєктами!