Відкрито Лабораторію міжнародного регіонознавства (Lab-IRS) при кафедрі глобальної економіки за проєктом Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU

Кафедрою глобальної економіки Університету імені Альфреда Нобеля в рамках реалізації міжнародного проєкту Еразмус+ Модуль Жан Моне EuSANU «Висвітлення нової архітектури європейської безпеки у викладанні та наукових дослідженнях» відкрито Лабораторію міжнародного регіонознавства (Lab-IRS).

Lab-IRS створена з метою проведення наукових досліджень у сфері європеїстики, регіональної економіки, архітектури європейської безпеки, популяризації знань про країни, економіку, політику, культуру, колективну безпеку Європейського союзу та світу.

Експерти лабораторії разом з колегами та студентами досліджуватимуть питання щодо сучасної архітектури європейської безпеки й важливості європейської інтеграції України, економічної взаємозалежності країн і загроз військових конфліктів, що є надзвичайно актуальним у сучасному світі. Також лабораторія стане базою для проведення наукових конференцій та інших заходів, які сприятимуть поширенню інформації про країни Європи та світу, їх політичні та економічні особливості.

Планується залучення учнів старших класів та представників громадськості та інших зацікавлених осіб.

Керівником лабораторії є доктор економічних наук, професор Задоя Анатолій Олександрович.

Старшим експертом лабораторії є доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри глобальної економіки Федулова Світлана Олександрівна.

Експертом лабораторії є кандидат політичних наук, доцент Ключник Руслан Максимович.

До навчально-наукової ради входять кандидати економічних наук, доценти Задоя Олександр Анатолійович, Лимонова Ельвіна Миколаївна, Магдіч Аліса Сергіївна.

Запрошуємо колег та здобувачів і інших зацікавлених осіб брати участь у роботі лабораторії та бажаємо нових наукових досягнень у сфері міжнародного регіонознавства та міжнародних економічних відносин!