Власний бренд випускниці кафедри: обмін досвідом B2B

Весняна зустріч на платформі Освітнього Центру B2B, започаткованого кафедрою міжнародної торгівлі і підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля, проходила за спікерства Анни Шелемех, випускниці кафедри 2020 року. Анна розповіла про свій професійний шлях щодо створення власного одягового бренду ANSHEL BRAND.

Відверта розповідь про успішні й невдалі кроки в організації бізнесу викликала багато питань і дискусію щодо вибору сфери діяльності, обґрунтування алгоритму досягнення успіху, сприйняття ризикових ситуацій й подолання їх, формування комунікацій та делегування повноважень тощо.

Відповіді спікерки були корисними та професійними, бо, незважаючи на всі зовнішні перепони, життя й діяльність триває.

Бажаємо всім учасникам натхнення та успіхів!