Січневе засідання наукового гуртка

З метою допомоги у підготовці до публічного виступу випускникам кафедри підприємництва Університету імені Альфреда Нобеля відбулося засідання наукового гуртка «Архітектоніка підприємництва».

Саме фундаментальна доповідь дозволяє представити результати досліджень. Тож обговорення лайфхаків її підготовки було наразі актуальним для студентів 2 курсу магістерської програми Підприємництво, торгівля та біржова діяльність.

В процесі зустрічі виділили доповідь як найбільш ефективний засіб прилюдного подання отриманих результатів. Обговорили формат оформлення доповіді та її візуалізацію за допомогою презентації.

Розглянули приклади доповіді на захисті кваліфікаційної роботи, які розміщені в Google Classroom, де фіксуються результати різного роду наукових досліджень,

Корисність проведеного засідання полягає в набутті компетентностей вільного презентування результатів наукових досліджень й обговорення проблем в їх межах.