Викладачі кафедри менеджменту – ментори із платіжної безпеки

З 2 жовтня по 17 листопада 2023 року Національний банк України разом із партнерами запросив викладачів долучитися до Марафону менторів із платіжної безпеки в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству. Викладачі кафедри менеджменту відгукнулися і взяли участь у цьому заході.

Марафон менторів із платіжної безпеки – це освітній проєкт, де працівники освіти проводять навчальні заходи для студентів з метою запобігання шахрайським випадкам у сфері платіжних послуг.

Ментори – це освітяни, які проводять освітні заходи з платіжної безпеки та є наставниками для студентів під час виконання ними завдань на цю тему.

Протягом осіннього семестру під керівництвом викладачів кафедри студенти занурювалися у світ платіжної безпеки й брали участь у різноманітних конкурсах, іграх і фестивалях. Залучені до цих заходів були студенти 1, 3 і 4 курсів.

Із застосуванням методів гейміфікації студенти опановували знання, щоб не бути ошуканими шахраями, вирішували кейси й пропонували методи боротьби з шахрайством з платіжної безпеки, створювали стінгазету, викривали шахраїв, надавали поради з платіжної безпеки. Змагання проходили між групами різних курсів студентів.

Всі ігри та змагання відбувалися з використанням тематичних карток від Національного банку України.

Проведені заходи наштовхнули викладачів кафедри на нові ідеї та івенти, які заплановано провести у наступному семестрі. Чекаємо на нові події…