Виробнича практика для бакалаврів 4 курсу денної та заочної форми навчання та магістрів 1 курсу навчання

Нещодавно на кафедрі міжнародного маркетингу відбулася виробнича практика для бакалаврів 4 курсу денної та заочної форми навчання та магістрів 1 курсу навчання.

Договори про проходження практики студентів ОП Маркетинг були укладені з: ПП "Продуктовий", ТОВ "Гір - Інтернешнл", Онлайн Школа 977, ТОВ "СЕРВІС-ЦЕНТР-МЕТАЛ", ПП "Кідді-КО", Школа візуальних комунікацій "SVC" (School of Visual Communication), ТОВ "МДК Експрес", КПНЗ ДЮЦ "Штурм" ДМР, ТОВ "Кривбасмехремонт", ТОВ "Терравет", Digital Marketing Agency "Livepage", ТОВ "ГЕРА", ТОВ Megafloor, TOB "Електричка", ТОВ (поліграфічний центр "Друкарська Справа"), ТОВ "ДНЕПРОНОР"ТОВ ЮСА АВТО-ТРЕЙДПП "Artwood", ТОВ "АТБ", ТОВ "Емпатік", ТОВ "ЮСК УКРАЇНА", ТОВ "АКВАРЕЛЬ", ТОВ "ЛАСУНКА", ТОВ "РУШ" Мережа магазинів "EVA, "ТОВ "Бі Трейд" АВ Металл Групп, ТОВ "СушиWok", Івент-агенція «Rush», ТОВ Мирошник А.Г. Укрторгобладнання, ТОВ "Центр Абразив", ТОВ "АФ "АФК-Центр", Барбер шоп "Gentleman's Barber", ЖСК "Проспект", ТОВ "ТД "Біола", ЛТД "Гелиус", Groupage24 GmbH, Кафе "Веселий жук", ТОВ "Торгова група ТНП", TSİ YAPI İNŞAAT TAAHHUT TİCARET ANONİM ŞIRKETİ, ТОВ "АРОМАТЄКА"«Парфумерна Лавка та езотеричні товари», ТОВ "ІНВІДОМ", ТОВ "АТК Трейд", ООО «Тріплекс», ТОВ «МЕДІКУМ-ЛК», ТОВ "КОТО ДЕВЕЛОПМЕНТ", ФОП Крутій Ганна Юріївна(Модельне агентство Еліт Моделз Юкрейн), ТОВ "КОТО ДЕВЕЛОПМЕНТ", ПП «Стройторгсервис», Gardner Denver Polska, ПП «КОТРІС» тощо.

Висловлюємо вдячність керівництву підприємств за підтримку в організації практики, адже практична підготовка майбутніх фахівців має велике значення для їх професійного зростання, набуття практичних навичок і розширення кола знань.

Після завершення практики відбувся захист звітів із практики.