Вивчаємо професійні дисципліни на практиці: навчальна екскурсія в готель «REIKARTZ ДНІПРО»

28 вересня в рамках вивчення дисциплін «Технологія готельної справи» та «Менеджмент в туризмі та готельно-ресторанній справі»здобувачі 2 курсу освітньо-професійних програм «Готельно-ресторанна справа» та«Туризм» під керівництвом доц. М’ясоїд Г.І. відвідали з навчальною екскурсією готель «Reikartz Дніпро»**** – партнер Університету імені Альфреда Нобеля.

Андрій Валерійович Решетніков, менеджер готелю «Reikartz Дніпро», який провів для студентів виробничу екскурсію, дозволив на практиці проаналізувати питання управління якістю готельного господарства на прикладі мережі «Рейкарц», особливо у період високого завантаження, запропонував розв'язати прості організаційні задачі, наприклад, визначити необхідну кількість постільної білизни при завантаженні усіх 89 номерів готелю.

З екскурсією студенти побували у двох типах номерів: «Класик» та «Стандарт».

Розглянули питання організації прибирання, постачання та якості білизни, матраців, види меблів та їх модифікація на запит гостей, сертифікації хімічних розчинів для прибирання та прання тощо.

Студенти ознайомились з таким ключовим об’єктом готелю, як візок покоївки.

Обговорювались питання забезпеченості кадрами, дотримання санітарних норм та стандартів обслуговування, корпоративні цінності Reikartz, можливості кар’єрного росту та багато інших.

На цьому тижні маємо ще два візити в готель Рейкарц Дніпро під керівництвом доц. Захарової С.Г. та доц. Бойко Л.Г.

Можна упевнено сказати, що компанія Reikartz не тільки піклується про комфорт гостей, але й про майбутнє індустрії гостинності в Україні, для якої ми готуємо кадри.

Під час екскурсії здобувачі – члени студентського наукового гуртка «All-Inclusive»отримали певну частину інформації, яка є складовою їх індивідуальних дослідницьких завдань з курсів «Технологія готельної справи» та «Менеджмент в туризмі та готельно-ресторанній справі» (викладач та керівник наукового гуртка – доцент С.Г.Захарова).